Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Yaz ve Kış ayalarında sürekli ihtiyaç haline gelen kombi cihazları düzenli bakım yaptırmadığınız taktirde ummadık masraflar açabilir. Onun için kombi bakımlarımızı düzenli bir şekilde Gaziantep Kombi Servisi\\\' de yaptırmanız gerekiyor. 


Kombi bakımı yaptırmanın Olumlu yönleri

1. Çok iyi derecede evin ısınması

2. Daha düşük fatura ödemeniz 

3. Oda Sıcaklığının daha iyi muhafaza edilmesi

4. Sıcak suyun daha randımanlı gelmesi 

Kombi Bakımı

Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımı her sene yapılmalı mı? Kombi bakımı Yapılmazsa sorun olur mu?

Kombi bakım ücretleri ne kadar? Kombi bakımı ev, ofis ve iş yerlerinde kullandığımız hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerin incelenip gerekli bakımının yapılması ve meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı minimum seviyeye indirip Kombinin ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarma işlemine kombi bakımı denir.

Periyodik kombi bakımı ile kombilerin izin performansını arttırabilir, ömrünü uzatabilir, arızalanmaları minimum seviyeye çekebilir, ısıdan ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımı taleplerinizde cihazlarınıza tam bakım hizmet veriyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılamsı.

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Gaziantep Kombi Yetkili Servisi


whatsapp